Hizmetlerimiz

zülal yalçın web hizmetlerimiz

Hayatınıza sağlıklı bir dokunuş

Diyetisyen Zülal Yalçın

Beslenme Hakkında

Bireylerin sağlığının korunması ve iyileştirilmesini misyon  edinerek danışanlarıma sağlıklı beslenme alışkanlıklarını benimsetip, sosyal hayattan kopmadan beslenme programı yapmalarını öğretiyorum.

Düzenli Eğzersiz

Vicunuzun günlük spor ihtiyacını karşılayın.

Sağlıklı Besin

Vücudun en çok ihtiyaç duyduğu en sağlıklı besinleri seçiniz.

Hizmetler

İşimi severek yaptığım her alanda insan sağlığı ve etik değerleri gözeterek bilimin ışığında ilerlemeyi kendime vizyon edindim. Bu doğrultuda da; sporcu beslenmesi,  kilo kontrolü, kilo alma, kilo verme, çocuk ve ergenlik çağında beslenme, hamilelik ve emzirme döneminde beslenme, menepozda beslenme, anti-aging beslenme ve bunların dışında çeşitli hastalıklarda beslenme danışmanlığı hizmeti veriyorum.

Online Birebir Program Online diyetle hayatın akışını dijital yaşama taşıdık. Birebir online görüşme  programı sayesinde Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan  kişilerin  hayatına dokunabiliyoruz. Bu sayede birlikte çalışabiliyoruz. Seanslarımızı görüntülü görüşmeler şeklinde yapıyoruz. Haftalık ölçüm sonuçlarınıza göre size özel  yeni menünüzü planlıyor ve takibini yürütüyoruz. Başlarken sizi  tanımak adına bir form gönderiyoruz. Beslenme alışkanlıklarınıza, yaşadığınız … Online Birebir Program Devamını oku

Sağlıklı tariflerin kullanılacağı her alanda menü planlama ve reçete geliştirme hizmetidir. Bu hizmeti online veya yüzyüze alabilirsiniz.