Hakkımızda

zülal yalçın

Sağlıklı Beslenme

Diyetisyen Zülal Yalçın

İnsanların hayatına dokunduğum ve daha nicelerinin de hayatına dokunacağım en doğru işi yaptığımı düşünüyorum. Mesleki hayatımın başladığı noktaya dönüp baktığımda iyi ki diyetisyenim dediğim çok an olmuştur.

 

Mezun olduğumdan bu yana  işimi çok severek çeşitli kurumlarda bireysel beslenme danışmanlığı ve kurumsal beslenme eğitimi vererek yürütüyorum.

 

Spor bilimine olan merakım işimi daha profesyonel bir seviyeye taşımak için bana Marmara Üniversitesi Spor Bilimlerinde Hareket ve Antrenman Bölümünde yüksek lisansın kapılarını açtı ve uzmanlığımı sporcu beslenmesi üzerine tamamladım.

 

İşimi severek yaptığım her alanda insan sağlığı ve etik değerleri gözeterek bilimin ışığında ilerlemeyi kendime vizyon edindim. Bu doğrultuda da ;sporcu beslenmesi, kilo kontrolü,

kilo alma , kilo verme , çocuk ve ergenlik çağında beslenme, hamilelik ve emzirme döneminde beslenme, menopozda beslenme, anti-aging beslenme ve bunların dışında çeşitli hastalıklarda beslenme danışmanlığı hizmeti veriyorum.

 

Bireylerin sağlığının korunması ve iyileştirilmesini misyon  edinerek danışanlarıma sağlıklı beslenme alışkanlıklarını benimsetip, sosyal hayattan kopmadan beslenme programı yapmalarını öğretiyorum.

500

Memnun Müşteriler

820

Ödüller ve Özellikler

Neden bizi seçmelisiniz

Mezun olduğumdan bu yana  işimi çok severek çeşitli kurumlarda bireysel beslenme danışmanlığı ve kurumsal beslenme eğitimi vererek yürütüyorum.

YÜZYÜZE DANIŞMANLIK

ONLİNE DANIŞMANLIK